MPAY

Płatność komórką – mPay

mPay

mPay to najdłużej działający w Polsce system płatności przy użyciu telefonów komórkowych. Jest sprawdzonym rozwiązaniem, które z powodzeniem działa w kilkudziesięciu miastach na terenie całego kraju. Wystarczy zainstalować darmową aplikację, aby móc błyskawicznie opłacić postój samochodu w Strefie Płatnego Parkowania.

Opłata za parking przy użyciu aplikacji mPay jest bardzo prosta i wygodna:
1. Nie szukasz parkomatu
2. Płacisz za dokładny czas parkowania
3. Przedłużysz czas parkowania z miejsca, w którym jesteś

Jak zacząć korzystać z aplikacji mPay?
Jeśli nie masz jeszcze aplikacji mPay płatności mobilne, pobierz ją ze sklepu z aplikacjami w Twoim telefonie. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadzi Cię przez krótki proces rejestracji.

Zobacz: Jak opłacić strefę parkowania z „mPay”

Pamiętaj: Oznacz pojazd identyfikatorem mPay. Wydrukuj kartę parkingową lub napisz na kartce – opłacono w aplikacji mPay.

Inne funkcje mPay
Korzystając z aplikacji mPay mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mogą także wygodnie kupować bilety komunikacji miejskiej. mPay to także szybki sposób na opłacenie domowych rachunków, zakup doładowań telefonów na kartę i gier online, przelewy między użytkownikami czy wspieranie organizacji charytatywnych.

Więcej informacji o mPay można znaleźć na stronie internetowej www.mpay.pl. Dla użytkowników dostępne jest Biuro Obsługi Klienta, pod adresem bok@mpay.com.pl lub numerem telefonu (34) 390 55 57.

Skip to content