Ośrodek Przywodny Nierzym

 

OŚRODEK PRZYWODNY NIERZYM

Zarządzenie 2024- OP Nierzym

 

 

Położony niewiele ponad 10 kilometrów od granicy Gorzowa w otulinie Barlinecko – Gorzowskiego Parku Krajobrazowego, nad pięknym jeziorem – jest prawdziwą perłą regionu.
Wyjątkowy mikroklimat tego miejsca, gęste, sosnowe lasy wokół jeziora, plaża i wspaniałe tereny spacerowe – wszystko to sprawia, że Nierzym jest nie tylko celem sobotnio – niedzielnych wypadów za miasto gorzowian, ale coraz częściej staje się także atrakcją dla turystów z odległych dzielnic Polski.
Obiekt jest oczywiście przygotowany na przyjęcie wszystkich gości – dysponuje drewnianymi domkami typu ” Brda” z pełnym wyposażeniem.

Na miejscu czynne są punkty gastronomiczne, bez trudu można się też zaopatrzyć w prowiant na dłuższe piesze wycieczki po parku krajobrazowym.
Uwaga! Na terenie Barlinecko – Gorzowskiego Parku Krajobrazowego nietrudno znaleźć rośliny objęte ścisłą ochroną, takie jak bluszcz pospolity, śnieżyczka przebiśnieg, widłak goździsty, storczyk szerokolistny, widłak jałowcowaty, rosiczka okrągłolistna.

Pamiętajmy, by w żaden sposób nie zmienić miejsca które zwiedzamy.
Pełną satysfakcję znajdą w Nierzymiu także amatorzy relaksu na wodzie korzystając z  kąpieliska i pomostu do plażowania.

Na terenie Ośrodka znajdują się 3 domki typu BRDA, które można wynająć.

PYTANIA W SPRAWIE DOSTĘPNOŚCI DOMKÓW ORAZ CENNIKA ICH WYNAJMU PROSIMY KIEROWAĆ POD NUMEREM TELEFONU:
(95) 7 287 617 lub (95) 7 287 624
LUB NA ADRES:
sekretariat@osir.gorzow.pl

Skip to content