Mobilet

Płatność komórką – moBILET

Jak to działa: Płatne parkowanie
Parkując w SPP nie musisz z góry płacić w parkometrze za postój. Masz moBILET? Odpowiednio OZNAKUJ SAMOCHÓD + , a za parkowanie zapłacisz przez komórkę:

+ uruchamiasz aplikację moBILET, wybierasz „Parkowanie”;
+ wybierasz pojazd i określasz przewidywany czas postoju;
+ potwierdzasz rozpoczęcie parkowania, a aplikacja zdalnie aktywuje bilet w systemie;
+ kontroler SPP sprawdza Twój ststus po numerze rejestracyjnym samochodu;
+ w każdej chwili możesz zdalnie przedłużyć ważność e-biletu albo zakończyć postój;
+ płacisz z konta przedpłacanego tylko za wykorzystany czas!

POBIERZ APLIKACJĘ:

Jak aktywować moBilet
1. Zainstaluj aplikację
Zainstaluj aplikacjęmoBILET, czyli bezpłatną aplikację do zakupu elektronicznych biletów pobierzesz na smartfona bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami. Wybierz odpowiednią platformę systemową: Android, iPhone/iPad, WindowsPhone lub BlackBerry. Jeżeli posiadasz klasyczny telefon komórkowy kliknij DOŁĄCZ DO MOBILET, aby otrzymać link do pobrania aplikacji Java.

2. Zarejestruj się
Zarejestruj się Jako użytkownik smartfona rejestrujesz się w systemie moBILET z poziomu pobranej na telefon aplikacji. Podajesz e-mail i ustalasz hasło, za pomocą których możesz później logować się do swojego profilu w portalu użytkownika. Dzięki rejestracji masz dostęp m.in. do okresowych zestawień biletów i edycji danych. Posiadacze zwykłych telefonów rejestrują się w kroku pierwszym, na stronie www, przed pobraniem aplikacji JAVA.

3. Doładuj moBilet
Doładuj moBilet Rozliczenia w systemie funkcjonują na zasadzie e-portmonetki. Indywidualne konto moBILET możesz błyskawicznie doładować przez aplikację mobilną, korzystając z wbudowanego modułu zasilenia konta lub poprzez stronę www albo portal użytkownika. Przy doładowaniach nie ma żadnych ograniczeń kwotowych ani czasowych, a w razie rezygnacji z usługi wszystkie niewykorzystane środki można odzyskać.

Skip to content