Czwartki lekkoatletyczne

Za nami pierwszy czwartek lekkoatletyczny 😍🥰dla klas IV-VI szkół podstawowych.
Pogoda dopisała,słoneczko pięknie świeciło ☀️
Atmosfera bardzo sympatyczna. 👫👭👬

Wyniki przedstawiają się następująco:

Bieg na 60 m- dziewczynki klasa IV:
1.Antonina Miszczak; SP 15- 9:42 s
2.Celina Sławińska;SP Bledzew- 9:72 s
3. Alicja Pniewska;SP 9- 9:80 s
Bieg na 60 m- dziewczynki klasa V:
1. Hania Gągała; SP 10- 9:76 s
2. Marcelina Musiał; ZSMS; – 10:76 s
3. Gabriela Wołowska; SP Kłodawa- 10:95 s
Bieg na 60 m- dziewczynki klasa VI:
1. Gabrysia Żal; SP 15- 8:71s
2. Paulina Bulanowska; SSPSE- 8:95 s
3. Alicja Seredyńska; SP Społeczna- 10:15 s
Bieg na 600 m- dziewczynki klasa V:
1. Zuzanna Jasińska; SP12- 2:04 s
2. Julia Derkowska; SP15- 2:13 s
3. Bianka Wojdan; SP21- 2:18 s
Bieg na 600 m- dziewczynki klasa VI:
1. Nadia Cipińska; SP 3- 2,0 ms
Bieg na 60 m- chłopcy klasa IV
1. Maciej Kaczmarek; SP 4-8:89 s
2. Julian Stańczak; SP 9- 9:35 s
3. Wojciech Woźniak; SP13- 9:37 s
Bieg na 60 m- chłopcy klasa V
1. Stanisław Romaneczko;SP Skwierzyna- 9:64 s
2. Wiktor Kęsy;SP 10- 10:11 s
3. Yehor Bołtenko; SP15- 10:30 s
Bieg na 60m- chłopcy klasa VI
1. Mikołaj Paszkiewicz; SP 13- 10:37 s
2. Jeremi Lutsenko; SP10- 11:51 s
Bieg na 1000 m- chłopcy klasa VI
1. Aleks Mirzyński; SP9- 4:12 s
2. Szymon Kostkiewicz; SP 9- 4:34 s
3. Jakub Dubieński; SP9-4:51 s
Skok w dal- dziewczynki klasa IV
1. Alicja Pniewska; SP9- 3,35
2. Celina Sławińska; SP Bledzew-3,30
3. Antonina Miszczak;SP 15-3,30
Skok w dal- dziewczynki klasa V
1. Aleksandra Posmyk; SP 9-4,20
2. Julia Derkowska; SP15-3,50
3. Maja Szydełko; SP20-3,30
Skok w dal- dziewczynki klasa VI
1. Paulina Bulanowska; SSPSE- 4,0
2. Alicja Wieczorek; SSPSE-3,88
3. Kalina Bodzon- SP15-3,74
Skok w dal- chłopcy klasa IV
1. Patryk Pilarski; SP2-3,65
2. Julian Stańczak; SP9-3,55
3.Kornel Dąbkowski; SP3- 3,20
Skok w dal- chłopcy klasa V
1. Wiktor Kęsy- 3,50
2. Stanisław Romaneczko; SP Skwierzyna- 3,43
3. Jakub Chłopecki; SP10- 3,23
Skok w dal- chłopcy klasa VI
1. Mikołaj Paszkiewicz; SP13- 3,42
Skok wzwyż- dziewczynki klasa IV
1. Moczydłowska Kamila;SP9- 105 cm
2. Frydrychowska Gabriela; SP10- 105 cm
Skok wzwyż- dziewczynki klasa VI
1. Żal Gabrysia ; SP15- 115
2. Palikowska Oksana; SP15-115
Skok wzwyż- chłopcy klasa IV
1. Woźniak Wojciech; SP13- 110 cm
2. Maślak Oliwier- SP10-110cm
Rzut piłeczką palantową- dziewczynki klasa IV
1. Zofia Michalak; SP10- 18m
2. Amelia Sowa; SP10-13 m
3. Agata Mundzel; SP10-12m
Rzut piłeczką palantową- dziewczynki klasa V
1. Maja Szydełka; SP20-31m
Rzut piłeczką palantową- dziewczynki klasa VI
1. Alicja Seredyńska; 1SPP- 14 m
Rzut piłeczką palantową- chłopcy klasa IV
1. Michał Pawlik; SP15-23m
2. Patryk Pilarski ; SP2- 22m
3. Ignacy Gewert; SP Kłodawa- 15 m
Rzut piłeczką palantową- chłopcy klasa VI
1. Jakub Dubieński; SP9-25m
2. Aleks Mierzyński; SP 9- 18 m
3. Jeremi Lucenko;SP10-18 m

Dzieciaki dawały z siebie wszystko jak widać na załączonych zdjęciach.

Skip to content