Turniej Gorzów CUP 2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z PZPN,OZPN oraz Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zorganizował turniej Gorzów CUP 2022.
18 czerwca w sobotę odbyła się faza grupowa, a w niedzielę 19 czerwca-faza pucharowa.
Zwyciężyła drużyna LECH POZNAŃ-wygrywając w rzutach karnych z RAKÓW CZĘSTOCHOWA.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!

GRAND PRIX LATA 2022

LAAATOO CZAS ZACZĄĆ !!! ❤
Zapraszamy na GRAND PRIX 2022 🤩🤩
09.07.2022 o godzinie 10.00 w Ośrodku Przywodnym Nierzym odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej O Puchar GRAND PRIX LATA 2022 !! 🤾‍♂️
Zachęcamy do zapisów i starszych i młodszych ! Tych doświadczonych jak i niedoświadczonych. Miła atmosfera , świetna zabawa i możliwość zdobycia nagród.
Wpisowe – tylko 20 zł !
Można zapisywać się w kategoriach OPEN , MIX oraz kategorii RODZINNEJ. Zapraszamy Kobiety jak i Mężczyzn, a także Rodziny !🥰😁
Zapisy do 06.07.2022 drogą elektroniczną na email : obiekty@osir.gorzow.pl Numer konta podany w regulaminie.
Zabierzcie ze sobą DZIECI, bo od 12. 00 zaczyna się piknik rodzinny.!! 😻
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE POCIECHY!!!!
Lody za darmo za 100 pierwszych osób!!!🍦
Nagrody dla dzieci za udział w zabawach!🥳
Zabawy i animacje (malowanie twarzy i tatuaże , dmuchańce, bańki, tor przeszkód , zabawy muzyczne, ruchowe, kącik artystyczny, balony i wiele innych! )
Tego dnia wstęp na teren Ośrodka jest darmowy!
Zapraszamy do udziału, zabawy jak i obejrzenia turnieju relaksując się nad jeziorkiem 😃
DO ZOBACZENIA🥰 

 

X Bieg Trzech Jezior

Po raz kolejny mamy coś dla miłośników biegania !! 🏃‍♀️🏃
Już 24 lipca odbędzie się jubileuszowy X Bieg Trzech Jezior 🤩
Zapisy już trwają!!
Trasa biegu przebiega leśnymi, nieutwardzonymi drogami między jeziorami Nierzym, Ostrowite i Jeż, w okolicy Ośrodka Przywodnego NIERZYM
Z kim się widzimy? 😽
 
Zapisy: https://super-sport.com.pl/zapisy/3376-x-bieg-trzech-jezior.html

VII Gorzowska Nadwarciańska Dycha

Gratulujemy i dziękujemy zawodnikom dzisiejszej VII Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy!!! ❤️🏃‍♀️🏃‍♂️Za uczestnictwo, za zaufanie, za uwagi, za dobre słowa i za świetną zabawę w niedzielę.
Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach 😃🏃‍♂️🏃‍♀️
Wyniki przedstawiamy poniżej:
Klasyfikacja : Open M Czas na 10 km
1. Mevsha Mykola 00:31:46
2. Didovodiuk Dmytro 00:31:53
3. Wambua Nduva Boniface 00:32:11
4. Gadomski Paweł 00:33:03
5. Stadnik Jacek 00:33:22
6. Murawski Paweł 00:33:53
 
Klasyfikacja : Open K
1. Paduszyńska Wioletta 00:38:15
2. Didovodiuk Olesia 00:38:58
3. Gulczyńska Natalia 00:39:27
4. Kowalczyk Kamila 00:43:35
5. Fieńko Katarzyna 00:45:08
6. Ziomek Jagoda 00:45:20
 
M20                                                              K20
1. Adamski Daniel                                  1. Karczmar Agnieszka
2. Lewandowski Alexander            2. Sroka Emilia
3. Wójcik Krystian                                 3. Wysocka Aleksandra
 
M30                                                              K30
1. Hulewicz Michał                                 1. Traczyk Marzena
2. Jędrzejczyk Tomasz                        2. Baniel Wioleta
3. Marciniszyn Łukasz                        3. Cybulska Katarzyna
 
M40                                                                K40
1. Łuc Andrzej                                          1. Walentynowicz Monika
2. Kwaśnik Mariusz                              2. Mazurek Joanna
3. Roszak Bartłomiej                           3. Kaczyńska- Bronisz Justyna
 
M50                                                         K50
1. Wojnach Andrzej                          1. Gapska Ewa
2. Gerek Dariusz                               2. Samulska Agata
3. Zabagło Leszek                           3. Woźnicka Stru Julita
 
M60                                                       K60
1. Sikora Robert                               1. Łentek Bożena
2. Bukiel Krzysztof
3. Domański Henryk
Wszystkie wyniki dostępne pod linkiem:
https://www.sport-time.com.pl/wyniki

Turniej Gorzów Cup 2022

18-19 czerwca na Stadionie Piłkarskim przy ul. Olimpijskiej odbędzie się Turniej Gorzów Cup 2022!!!!⚽️😎 Rocznik 2011 będzie walczył o Puchar Gorzów Cup pod patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa .🏆 Zapraszamy do obejrzenia meczów i dopingowania młodych talentów 😊
Poniżej informacje i harmonogram gier .

VII Gorzowska Nadwarciańska Dycha

Już w tą niedziele odbędzie się VII Gorzowska Nadwarciańska Dycha !! 😁
Serdecznie zapraszamy publiczność na Bulwar Zachodni ul. Nadbrzeżna 🥰🥰
Podczas naszego wydarzenia zapraszamy na stoiska przygotowane specjalnie dla miłośników biegania. Do zobaczenia !!! 👋

Gorzowski Bieg z okazji „Dnia Dziecka”

Za nami Gorzowski Bieg z okazji dnia Dziecka w ramach Jubileuszu 25-lecia Pielgrzymki Św. Jana Pawła II.

W niedzielę na Placu Papieskim odbył się bieg w którym udział wzięło prawie 100 uczestników w przedziale wiekowym od przedszkolaka do nastolatka.

W pierwszej trójce wśród dziewczyn na dystansie 400 m znalazły się:
1. Zofia Dudarewicz
2. Ewa Pachocka
3. Kaja Kalinowska
Na tym samym dystansie wśród chłopców zwyciężył Szymon Puk tuż za nim był Dominik Adamski, a na trzecim miejscu uplasował się Kacper Filipczuk.
Na dystansie 200 m zwyciężyły:
1. Aleksandra Andriienko
2. Karolina Stawicka
3. Gabrysia Kappa
Wśród chłopców na dystansie 200 m uplasowali się:
1. Szymon Miśko
2. Wojciech Lewandowski
3. Boguś Lasek
Ostatni dystans to 60 m w którym wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym, a wśród nich zwyciężyły:
1. Hania Rybok
2. Liwia Tarkawan
3. Milena Stachowiak
Wśród chłopców w wieku przedszkolnym wygrali:
1. Staś Kuczyński
2. Oskar Żurawka
3. Wojtek Czyrka
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom gratulujemy!

XL Bieg Słowiański

15 maja odbył się jubileuszowy 40 Bieg Słowiański.
Oprócz głównych biegów na 4 km i 8 km zorganizowane zostały biegi dla dzieci i młodzieży, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.
Łącznie w biegach wzięło udział  ponad 300 osób.
Dziękujemy naszym sponsorom Grupie Gezet, Inneko Gorzów.
Wyniki przedstawiały się następująco:
W kategorii OPEN na 4 km 
Open kobiety:
1.Pochranowicz Barbara
2. Kunik Iwona
3. Marzec Karolina
Open mężczyźni:
1.Kuś Adam
2. Piwowarczyk Wojciech
3.Blacharski Arkadiusz
W kategorii OPEN na 8 km 
Open kobiety:
1.Semenovych Nataliia
2.Talar Patrycja
3.Ślusarczyk Katarzyna
OPEN mężczyźni:
1. Hulewicz Michał
2. Blahodir Yuriy
3.Zagórny Marcin
W kategorii NAJLEPSZA GORZOWIANKA:
1. Ślusarczyk Katarzyna
2. Paduszyńska Wioletta
3. Kowalczyk Kamila
W kategorii NAJLEPSZY GORZOWIANIN:
1. Hulewicz Michał
2. Jędrzejczyk Tomasz
3. Klincewicz Adrian
W biegach dziecięcych mieliśmy 4 kategorie: 60m; 200m;400m;800m
Kategoria 60 m
Dziewczynki
1. Eliza Grancewicz
2. Weronika Wierzbicka
3. Aleksandra Antonowicz
Chłopcy:
1. Wojciech Miszczak
2. Kajetan Kubera
3. Krzysztof Pałys
Kategoria 200 m 
Dziewczynki
1. Antonina Miszczak
2. Dominika Słaby
3. Zofia Szczotkowska
Chłopcy
1. Filip Baranowski
2. Szymon Łubian
3. Milan Zarzycki
Kategoria 400 m
Dziewczynki
1. Nadia Cipińska
2. Ola Posmyk
3. Emilia Słaby
Chłopcy
1. Aleksander Grzybowski
2. Mikołaj Kleist
3. Wiktor Woźniak
Kategoria 800 m
Dziewczynki
1. Amanda Kowalska
2. Emilia Hołyńska
3. Lena Latusek
Chłopcy
1. Bartosz Brzóski
2. Vladyslaw Sinełnyk
3. Mateusz Karski
Wszystkie wyniki w kategorii 4 i 8 km dostępne na stronie super-sport.com.pl
Dziękujemy za tak liczne przybycie.
Gratulujemy zwycięzcom!!!

XL Bieg Słowiański

Zwracamy się z uprzejmą prośbą aby osoby, które będą chciały dokonać wpisowego w dniu biegu miały odliczoną gotówkę.

Do zobaczenia w niedzielę

Skip to content